Hartelijk welkom op de website van Volleybalvereniging VoKon                  

Sponsoren

 

Sportcenter Balance www.balancepanningen.nl
Metselbedrijf Wil Berkers www.metselbedrijfberkers.nl/
Jos Giessen schildersbedrijf www.giesen-schilderwerken.nl
Metsel en klusbedrijf Ger Smets  
Intallatiebedrijf Sjoerd v.d. Berg www.cvspecialist-sjoerd.nl
Heldens Springkussenverhuur www.heldensspringkussens.nl
Slagerij John Philipsen www.slagerijphilipsen.nl/
Auto Arena www.autoarena.nl/
Fysio Helden www.fysiohelden.nl
Regio Service BV www.regio-service.nl/
IBC Edelweiss www.ibc-edelweiss.nl
café de Poorter  
Janssen Montage www.janssenmontage.nl
Verstraten Sierteelt VOF www.verstraten-tuin.nl
Wendesign www.wendesign.nl/
Rijschool Ruud Teeuwen www.ruudteeuwen.nl/
RoPee installatietechniek www.ropee.nl/
Riny Heldens  
Peter Wijnen Schilderwerken  
Wilms Installatiebedrijf www.wilmsinstallatie.nl/
Faassen Food BV  
Studio Denk www.studiodenk.nl/
In de Sprunk www.indesprunk.nl/
Ans Smits Kapsalon  
Smits Mechanisatie  
Jumbo Panningen www.jumbopanningen.nl/
Posno Sport www.posno-sport.nl/
Stichting Dorpshuis de Sprunk www.desprunk.nl/
Rabobank www.rabobank.nl/

 

laatste update 180923 tj

© 1997-2018 VoKon. Alle Rechten voorbehouden Aangepast door Netsooj.nl